Darujte 2% nášmu zboru

Znova nastal čas, kedy sa na vás obraciame práve preto, že máte možnosť vybrať si organizáciu, ktorej darujete svoje 2 alebo 3 percentá z dane. Budeme veľmi vďační, ak sa rozhodnete darovať svoje percentá nám.

Financie, ktoré získavame touto formou, využívame na systematickú prácu s mládežou a deťmi v rámci celého roka. Snažíme sa o to, aby každý rozvíjal svoj potenciál a talenty, a zároveň sa snažíme o komplexné rozvíjanie všetkých oblastí rozvoja jednotlivca.

O čo sa v skautingu snažíme?

Skauting je organizácia, ktorá sa mladým snaží vštepovať pozitívne hodnoty, zároveň buduje pevné priateľstvá na celý život a popritom jednotlivci nadobúdajú rôzne zručnosti.

Formou občianskeho združenia ako výchovná mládežnícka organizácia sa tiež podieľame aj na dobrovoľníckej činnosti pri organizácii rôznych kultúrnych podujatí a snažíme sa byť prítomní aj pri dianí v obci a farnosti.

Vážime si vašu pomoc a úprimne ďakujeme.

Ako svoje % venovať?

Ak ste sa rozhodli svoje 2% (3%) venovať práve nášmu zboru, môžete tak urobiť do 30.04.2023 (ak ste zamestnaný na TPP), ak ste fyzická osoba, potrebujete podať daňové priznanie do 31.3.2023.

Ak ste počas roku 2022 vykonávali dobrovoľnícku činnosť vo výmere minimálne 40 hodín, môžete organizácii darovať až 3%. Je však potrebné požiadať o Potvrdenie o vykonávaní dobrovoľníckej činnosti u toho, kde ste dobrovoľnícku činnosť absolvovali.

Potrebné tlačivá nájdete tu:

Related Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram