Motivačný kurz HRY O ŽIVOT

Jar ešte poriadne nezačala, no mi sme to už v druhom oddieli našich skautov poriadne roztočili. Naši  skauti a skautky prežili počas jarných prázdnin trojdňový, motivačný kurz Hry o život. Program sa niesol v téme románu Hry o život.  Účastníci proti sebe súťažili v tímoch a počas programu si vyskúšali napríklad aj lukostreľbu, hod oštepom či prvú pomoc. Zažili neúspešnú vzburu proti Kapitolu, nočnú hru a dočkali sa aj spoločného víťazstva. Program bol plný dobrodružných, zábavných ale aj náročných hier a aktivít. Nechýbali však ani prednášky či zamyslenia. Veríme, že účastníci na tejto akcii načerpali čo najviac a tešíme sa na ďalšie.

Skvelý motivačný kurz HRY O ŽIVOT! 🙂

Uverejnil používateľ Slovenský skauting, 108.zbor Oriešok Liesek Nedeľa 25. februára 2018

Viac fotiek nájdete na: http://skautingliesek.sk/galeria

Related Posts

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram