Skautský ples 2018

V poradí už 4. ročník skautského plesu bol výnimočný nie len témou tohto výnimočného ročníka, ktorá bola Noc Oscarov, ale aj tým že náš zbor oslavoval od svojho založenia krásnych 5 rokov. Ako tradične sa ples konal pre skautov a ich rodičov, ktorí nám sú veľkou oporou v skautingu. Ako to na skautských plesoch býva o zábavu nebola núdza, skauti svojím vystúpením ohúrili nejedného účastníka. Pri polnočnom príhovore zborovej vodkyne a rozkrajovaní torty neostalo ani jedno oko suché. Zážitky a spomienky na tento ročník si odnášame v srdci ale aj v kronike, kde nám mohli všetci zanechať nejaký pekný odkaz. Súťažilo sa aj o tombolu, a bolo z čoho veru vyberať .

Viac fotiek nájdete na: http://skautingliesek.sk/galeria

Skautský ples Orechov 2018

Uverejnil používateľ Slovenský skauting, 108.zbor Oriešok Liesek Utorok 13. februára 2018

Related Posts

Registrácia 2022
Skautský tábor 2021
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram