Skautský ples 2018

V poradí už 4. ročník skautského plesu bol výnimočný nie len témou tohto výnimočného ročníka, ktorá bola Noc Oscarov, ale aj tým že náš zbor oslavoval od svojho založenia krásnych 5 rokov. Ako tradične sa ples konal pre skautov a ich rodičov, ktorí nám sú veľkou oporou v skautingu. Ako to na skautských plesoch býva o zábavu nebola núdza, skauti svojím vystúpením ohúrili nejedného účastníka. Pri polnočnom príhovore zborovej vodkyne a rozkrajovaní torty neostalo ani jedno oko suché. Zážitky a spomienky na tento ročník si odnášame v srdci ale aj v kronike, kde nám mohli všetci zanechať nejaký pekný odkaz. Súťažilo sa aj o tombolu, a bolo z čoho veru vyberať .

Viac fotiek nájdete na: http://skautingliesek.sk/galeria

Skautský ples Orechov 2018

Uverejnil používateľ Slovenský skauting, 108.zbor Oriešok Liesek Utorok 13. februára 2018

Related Posts

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram